EFT Cheat

Darach

Registered
Joined
Jul 6, 2016
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Age
30
Yo,

Been using the EFT Cheat for a few days and I have not had any problems with it so far, Menu design imo looks cool and the ESP really is amazing, color customization is good, I haven't really been using Aimbot much because I try to play legit. I recommend this to anyone playing EFT as it's very useful and again the ESP is amazing, this is easily worth it.
 

WulfgarPl

Registered
Joined
Jun 17, 2017
Messages
29
Reaction score
0
Points
6
Age
39
I was banned in eft what's the distance? how can you unlock ban?
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
I was banned in eft what's the distance? how can you unlock ban?
Dostałeś bana? Jeśli tak to perma, nie da się go zdjąć, musiałeś przesadzić z używaniem cheata lub miałeś przyzywalnosc powyżej 40%
 

WulfgarPl

Registered
Joined
Jun 17, 2017
Messages
29
Reaction score
0
Points
6
Age
39
lub miałeś przyzywalnosc powyżej 40% ? Nie grałem 24h i wchodzę a tu bann
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
lub miałeś przyzywalnosc powyżej 40% ? Nie grałem 24h i wchodzę a tu bann
Twórcy gry napisali, jeśli masz przeżywalność powyżej 40% to masz bana, jeśli na to nie zwracałeś uwagi to nie ma co się.dziwić, ktoś mógł Cię również zgłosić jeśli użyłeś na przykład aimbota z odległości powyżej 250 m
 

WulfgarPl

Registered
Joined
Jun 17, 2017
Messages
29
Reaction score
0
Points
6
Age
39
Czyli twórcy gry to huje bo ograniczają gierkę do przeżywalności 40 % pojebało ich a aimbota używałem tylko z biska kurw.....
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
Czyli twórcy gry to huje bo ograniczają gierkę do przeżywalności 40 % pojebało ich a aimbota używałem tylko z biska kurw.....
Twórcy Cheata nie gry, przestrzegali abyś miał nie więcej niż 40% bo jest to nie możliwe mieć tyle lub więcej.....a tak ogólnie to jaką miałeś edycję gry?
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
Tak jak napisałem, mógł Cię ktoś zgłosić że na przykład zabiłeś kogoś jednym strzałem w głowę a koleś na przykład leżał i nie mogłeś go widzieć, oni mają w logach wszystko i mogą odtworzyć twoją grę i filmik ktoś mógł dodać ale obstawiam i tak na przeżywalność
 

WulfgarPl

Registered
Joined
Jun 17, 2017
Messages
29
Reaction score
0
Points
6
Age
39
najwyższą wersję :( ciekawe czy mogą zdjąć banna
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
najwyższą wersję :(
To nie fajnie, bo jeśli dostałeś bana to pernamentnie, nie da się go zdjąć, ani też tutaj nikt go nie zdejmie bo cheaty używasz na własną odpowiedzialność, wydaje mi się że za szybko wbiłeś skile rangę traderow przezywalnosc i stash, ogólnie to juz nie bd mogl kupic tej gry bo przypada na adres ip, nie wiem czy wiesz, musialbys zmienić teraz dostawcę Internetu
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
Bo nawet jeśli kupisz to automatycznie masz bana po wejściu
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
A i jeszcze jedno czy pliki loadera miałeś na kompie czy na dysku przenośnym typ pendrive?
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
A skąd masz taką informację?
Kolega który dostał bana spróbował kupić grę jeszcze raz, zapłacił i gdy wszedł do gry miał napis banned i mógł tylko wyjść z gry
 

Urukiora

Registered
Joined
Aug 7, 2017
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Age
43
Kolega który dostał bana spróbował kupić grę jeszcze raz, zapłacił i gdy wszedł do gry miał napis banned i mógł tylko wyjść z gry
No to słaba opcja, Ruskie mają okazję zarobić na wyłapanych graczach dodatkowe dolce, a tu lipa.
 

johnyD

Registered
Joined
Apr 28, 2017
Messages
42
Reaction score
0
Points
8
Age
45
I dobrze że dostałeś bana. Mam nadzieje że wszystkie głupie pizdy lecące za pixelami dostaną. Grajcie z głową a bana nie będzie no chyba że soft cff będzie wykrywalny wtedy biada nam wszystkim : / Ciekawe czy LechuPL też na haxie jedzie? ; p
Co do przeżywalności. Zobacz jaki ma Kappa. W huj wysoki i bana na pewno nie dostanie.
 

Testeft

Registered
Joined
Aug 26, 2017
Messages
44
Reaction score
0
Points
8
Age
54
I dobrze że dostałeś bana. Mam nadzieje że wszystkie głupie pizdy lecące za pixelami dostaną. Grajcie z głową a bana nie będzie no chyba że soft cff będzie wykrywalny wtedy biada nam wszystkim : / Ciekawe czy LechuPL też na haxie jedzie? ; p
Co do przeżywalności. Zobacz jaki ma Kappa. W huj wysoki i bana na pewno nie dostanie.
Lecące za pixelami???
 

bobbydeluxe

Registered
Joined
Aug 24, 2017
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Age
35
Banned? With this hack? I don't think so
hack itself was safe to use otherwise a few others of us would have been banned aswell.

it is possible to get banned if you:

a.) do it too obviously, simply exaggerate and get reported by multiple people
b.) have high survival rate (>40%)